O nás - MilComp s.r.o.

Společnost MilComp s.r.o. byla založena v roce 1999 jako nástupce fyzické osoby. Počátek podnikání v oblasti služeb se tedy datuje k roku 1994. Společnost se od počátku zaměřuje na oblast poskytování komplexních služeb v oboru informačních technologií s maximálním důrazem na kvalitu poskytovaných služeb.

Během uplynulých let jsme realizovali mnoho menších i rozsáhlých projektů jak krátkodobého tak dlouhodobého charakteru. Při realizaci projektů stále získáváme mnoho praktických zkušeností a dále je využíváme pro zkvalitňování poskytovaných služeb.


Nabízíme široké portfolio služeb pro firmy i jednotlivce.


V roce 2005 jsme úspěšně absolvovali certifikační audit systému managementu jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2001. Certifikaci máme pro "Servisní a poradenské služby v oboru výpočetní techniky", "vývoj software" a "obchodní činnost".

Základní zásadou přístupu k pojmu kvalita je pro nás naplňování motta:
"maximální spokojenost zákazníka je náš prvořadý cíl"

Aby jste měli lepší představu o rozsahu služeb, které jsme Vám schopni poskytnout, uvádíme zde příklad jednoho námi realizovaného Krátkodobého projektu a jednoho Dlouhodobého projektu

80% softwarových problémů řešených naším servisním střediskem je dokončena tentýž den. 60% problémů s technickým vybavením je vyřešeno do 24 hodin.


Naši specialisté jsou Vám připraveni pomoci s řešením nestandardních situací a problémů spojených s provozem výpočetní techniky, přičemž zákazníci, kteří mají se společností MilComp s.r.o. uzavřenu servisní smlouvu získávají řadu výhod.


Nákup v pohodlí Vašeho domova

V našem elektronickém obchodu naleznete široký sortiment produktů za výhodné ceny. Více než 10000 stále aktualizovaných položek v detailním členění. Akční produkty za super ceny!